Çift Başlı Dev Kamyon

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Çift Başlı Dev Kamyon Oyunu Oyna

Çift Başlı Dev Kamyon ; Süper bir kamyon ile çift taraflı bir şekilde balonları toplayın. Kamyon ile çift taraflı balon toplamak çok güzel. Kral Oyun sevenler için Kral Oyuncuyuz sizlere en yeni oyunlar sunuyor.

Çift Başlı Dev Kamyon Oyunu 1089 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 3 Araba oyunları

Çift Başlı Dev Kamyon Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Zırhlı Kamyon Zırhlı Kamyon Zorlu engellerden geçmesi gereken kamyonu sizin yönetmeniz gerekiyor. Araba zırhlı olduğundan devrilse de zararı olmaz. Sadece devrilme hakkınız sınırlıdır. Dikkat etmeniz gerekiyor. Mouse ve yön tuşları ile oynanır. Kral Oyun sevenler için Kral Oyuncuyuz sizlere en yeni oyunlar sunuyor.

Yüklü Kamyon Yüklü Kamyon Kamyonun arkası hep yük dolu ve bunları biran önce sahiplerine ulaştırmalısınız. Onun için çok hızlı olmanız gerekiyor. Yoldaki engellerde sakın hızlanmayın. Yavaş hareket ederek engelleri geçmeniz gerekiyor. Aksi halde yükler düşecektir. Mouse ve Yön tuşları ile oynanır. Kral Oyun sevenler için Kral Oyuncuyuz sizlere en yeni oyunlar sunuyor.

Yük Kamyonu 2 Yük Kamyonu 2 Kamyonun arkasında bulunan yükleri haritada gösterilecek olan yere teslim etmeniz gerekiyor. Tabiki bunun içinde çok hızlı olmalısınız. Arkada bulunan eşyalar çok fazla olduğu için dökülebilir. Bu eşyaları dökmemek için dikkatli olmalısınız. Karşınıza çıkabilecek olan engellerden ve çukurlardan yavaşça geçin. Aksi takdirde bütün eşyalar dökülecektir. Sağ üst köşede bulunan sürenizi geçirmemeniz gerekiyor. Mouse ve yön tuşları ile oynanır. Kral Oyun sevenler için Kral Oyuncuyuz sizlere en yeni oyunlar sunuyor.

Yük kamyonu Yük kamyonu Yükleri kamyon ile taşımalısınız. İnşaatta çıkan parçaları kamyona yükleyin ve nakliye noktasına kadar taşıyın. Verilen süre içerisinde yükü taşımanız isteniyor. Kral Oyun sevenler için Kral Oyuncuyuz sizlere en yeni oyunlar sunuyor.

Sağlam Kamyon Sağlam Kamyon Çok sağlam olan bu kamyon ile engelleri yolları aşarak ilerleyin. Çok hızlı olun. Bitiş noktasına ulaşmak için çok süreniz var. Bu süreyi iyi değerlendirin. Sakın engellerde arabayı devirmeyin. Gerekirse yavaş geçin ama geçin. Çok dikkatli olmanızda fayda vardır. Mouse ve Yön tuşları ile oynanır. Kral Oyun sevenler için Kral Oyuncuyuz sizlere en yeni oyunlar sunuyor.

Posta Kamyoneti Posta Kamyoneti Posta Kamyoneti oyunu oyna – taşımacılık oyunları severler ve yükleri düşürmeden ben taşıyabilirim diyenler bu oyun tam size göre hemen başlayın.

Ödev Yapma Ödev Yapma Ödev yapma oyunu oynamaya başlıyoruz. Şimdi ödev yap ve çocuğu sevindir. Yapmanız gereken gereksiz bütün eşyaları mause ile yok etmek, gerekli bütün nesneleri de uygun zamanlama ve şekilde yerlerine oturtmaktır. İyi eğlenceler…

Mavi Çöp Kamyonu Mavi Çöp Kamyonu Kamyonun küçüğü bu mavi çöp kamyonu ile ilerleyerek bütün çöpleri toplamanız isteniyor. Hızlı olmazsanız eğer millet kokulardan çok rahatsız olurlar. Çöplerin yanına yaklaşıp bütün çöpleri alın. Sakın kimseyi bekletmeyin. Mouse ve Yön tuşları ile oynanır. Kral Oyun sevenler için Kral Oyuncuyuz sizlere en yeni oyunlar sunuyor.

Market Kamyonu Market Kamyonu Market Kamyonunu kullanan şoför, taşıdığı malları yolda giderken düşürmüş. Geri dönüp malları toplaması gerekiyor fakat süresi çok kısıtlı. Bu yüzden siz market kamyonunu sürerken şoförü yönlendirmelisiniz. Araba sürmeyi bilmeyen şoförü yönlendirerek trafikte kaza yapmadan bütün gıda kutularını toplayın. Yön tuşları ile kamyonu kontrol edebilirsiniz. Kamyonu sürerken Boşluk tuşuna basarak yavaşlayabilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz..

Mario Kamyonu 3 Mario Kamyonu 3 Mario Kamyonu 3 oyununda macera kaldığı yerden ve daha zorlu bölümlerle devam ediyor. Mario Kamyonu 3 oyununda amaç başlangıç noktasında aldığınız yükleri düşürmeden bitiş noktasına ulaştırabilmektir. Yön tuşları yardımyla oynanan Mario Kamyonu 3 oyununda birbirinden eğlenceli sekiz bölüm sizleri bekliyor.