Renkleri Birleştir

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Renkleri Birleştir Oyunu Oyna

Renkleri Birleştir ; Birbirinin aynı rengi olan bütün renkleri birleştirmeniz gerekiyor. Elinizi hızlı tutarak bütün renkleri birleştirebilirsiniz. Önemli olan aynı renklerin bir arada olmasıdır. Birleştire birleştire ilerleyin yeterli puana ulaşınca diğer bölüme geçeceksiniz. Renkleri uyumuna dikkat edin. Mouse ile oynanır. Kral Oyun sevenler için Kral Oyuncuyuz sizlere en yeni oyunlar sunuyor.

Renkleri Birleştir Oyunu 1464 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 6 Beceri oyunları

Renkleri Birleştir Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Renkleri Birleştir Renkleri Birleştir Birbirinin aynı rengi olan bütün renkleri birleştirmeniz gerekiyor. Elinizi hızlı tutarak bütün renkleri birleştirebilirsiniz. Önemli olan aynı renklerin bir arada olmasıdır. Birleştire birleştire ilerleyin yeterli puana ulaşınca diğer bölüme geçeceksiniz. Renkleri uyumuna dikkat edin. Mouse ile oynanır. Kral Oyun sevenler için Kral Oyuncuyuz sizlere en yeni oyunlar sunuyor.

Rakamları Birleştir Rakamları Birleştir Haydi çocuklar zekanızı hareketlendirmeye hazırmısınız ? Tabloda bütün rakamlardan oluşan bloklar bulunmaktadır. Blokları aynı sayılarla yan yana getirmenizi istiyorlar. Toplamı on edecek olan rakamların bloklarını birleştirmeniz veya yan yana getirmeniz isteniyor. Dikkat edin ve hata yapmamaya çalışın. Hızlı olun biran önce oyunu tamamlayın. Mouse ile oynanır. Kral Oyun sevenler için Kral Oyuncuyuz sizlere en yeni oyunlar sunuyor.

Kutuları Birleştir Kutuları Birleştir Bu kırmızı kutuları birleştirerek büyütmeniz isteniyor. Eğer hızlı olursanız en kısa sürede epey fazla küpü birleştirebilirsiniz. Size zaman verilecek. Bu zamanı iyi değerlendirin. Mouse ve Yön tuşları ile oynanır. Kral Oyun sevenler için Kral Oyuncuyuz sizlere en yeni oyunlar sunuyor.