Çılgın Dinazor

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Çılgın Dinazor Oyunu Oyna

Çılgın Dinazor ; Dinazor hiçbir zorluk karşısında başını öne eğmiyor. Siz sadece ona yolunda ilerlemesi konusunda yardım edin. Hiçbir engeli gözünüüzde büyütmeyin. Aklınızı kullanarak hepsinden geçebilirsiniz. Mouse ve Yön tuşları ile oynanır. Kral Oyun sevenler için Kral Oyuncuyuz sizlere en yeni oyunlar sunuyor.

Çılgın Dinazor Oyunu 655 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 0 Çocuk oyunları

Çılgın Dinazor Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Mario Dinazor Yumurtası Mario Dinazor Yumurtası Süper mario dinazor yumurtalarını korumak için onları kapsülün içine saklamalı. Bunun için ağacın tepesinden düşecek yumurtalar için yol düzeneğini ayarlamalı. İyi eğlenceler.

Frizbi Çılgını Frizbi Çılgını Lots isimli köpeğimiz frizbi ile oynamayı çok seviyor. Bu oyunda da sizinle frizbi oyunu oynamak istiyor. Siz frizbiyi fırlatın o alıp size getirecektir. Mouse ile oynanır. Kral Oyun sevenler için Kral Oyuncuyuz sizlere en yeni oyunlar sunuyor.

Çılgınca Yarış 2 Çılgınca Yarış 2 Kahramanımız yarışta sizin yönetiminizde ilerlemek istiyor. Onu yönlendirerek biran önce birinci yapmak için elinizden geleni yapın. Dikkatli olun sakın engellerde takılı kalmayın. Engeller sizi yıldırmak içindir. Siz yılmadan ilerleyin ve birinci olup paraları alın. Mouse ve Yön tuşları ile oynanır. Kral Oyun sevenler için Kral Oyuncuyuz sizlere en yeni oyunlar sunuyor.

Çılgınca Yarış Çılgınca Yarış Doyumsuz bir yarışa ne dersiniz ? Oyuna başlarken arabanızı seçin. Kategorilerden en güçlü olan arabayı seçerek oyuna başlayın. Arabanın motor gücü çok önemlidir. Sizde ona bakarak arabanızı seçin. Çok hızlı olup yarışı en kısa sürede tamamlamanız gerekiyor. Diğer yarışçılara çarpmadan ilerleyin. Eğer çarparsanız canınız gidecektir. Dikkatli olmanızda fayda vardır. Mouse ve yön tuşları ile oynanır. Kral Oyun sevenler için Kral Oyuncuyuz sizlere en yeni oyunlar sunuyor.

Çılgınca Vuruşlar Çılgınca Vuruşlar Nişan alıp vuruşlar yapmanız gerekiyor. Oldukça zor olduğu için pes etmeden devam etmeye çalışın. Süreniz kısıtlıdır ve biran önce tamamlamanız gerekiyor. Mouse ve space tuşları ile oynanır. Kral Oyun sevenler için Kral Oyuncuyuz sizlere en yeni oyunlar sunuyor.

Çılgınca Savaş Çılgınca Savaş Ölümüne savaşacaksınız! Sizi yolunuzdan çevirmek isteyen düşmanlarınızı yok etmeniz gerekiyor. Onlara karşı özel yeteneklerinizi kullanabilirsiniz. Zamana karşı yarıştığınızı da unutmayın. Mouse ve yön tuşları ile oynanır. Kral Oyun sevenler için Kral Oyuncuyuz sizlere en yeni oyunlar sunuyor.

Çılgın Zombi Savaşları Çılgın Zombi Savaşları Kendi zombi takımınızı kurun ve savaşmaya hazır hale gelin. Çok dikkatli ve aynı zamanda hazır olun. Diğer zombilerde sizi bekliyorlar. Kategorilerde bulunan malzemelerden en güçlülerini alın. Biran önce savaşa başlayın. En çok zombi öldüren savaş sonunda kupa alacaktır. Bütün zombileri öldürüp kupayı siz alın. Mouse ve yön tuşları ile oynanır. Kral Oyun sevenler için Kral Oyuncuyuz sizlere en yeni oyunlar sunuyor.

Çılgın Yarışlar Çılgın Yarışlar Formüla 1 yarışlarında bu sene sizde yarışacaksınız. Hızlı olup rakiplerinizi geçin. Diğer arabalara çarpmayın. Mouse ve yön tuşları ile oynanır. Kral Oyun sevenler için Kral Oyuncuyuz sizlere en yeni oyunlar sunuyor.

Çılgın Tom ve Jerry 2 Çılgın Tom ve Jerry 2 Kahramanımız Tom ve Jerry yine amansız bir kovalaşma içerisindeler. Onları yöneterek biran önce kazanmaya çalışın. Siz hangi kahramanı yöneteceğinizi seçin. Yapmanız gereken düşmanınızı kanalizasyon çukuruna sokmaktır. Hızlı olun biran önce kovalamayı kazanın. Mouse ve Yön tuşları ile oynanır. Kral Oyun sevenler için Kral Oyuncuyuz sizlere en yeni oyunlar sunuyor.

Çılgın Tom ve Jerry Çılgın Tom ve Jerry Yine macera dolu bir oyun ve karşımızda Tom ile Jerry. Yine birbirleriyle dövüşen kahramanları yönlendirmeniz gerekiyor. Hızlı olmanız gerekiyor. Belirli canınız bulunmaktadır. Mouse ile oynanır. Kral Oyun sevenler için Kral Oyuncuyuz sizlere en yeni oyunlar sunuyor.